Super miejsce dla rodzin z dziećmi

Domki letniskowe - Władysławowo Cetniewo

W cichej i spokojnej dzielnicy Władysławowa, na osiedlu Cetniewo, na zamykanej posesji znajdują się cztery domki letniskowe. Dwa domki piętrowe murowane oraz dwa domki typu holenderskiego.

Domki położone są w spokojnej dzielnicy Władysławowa - Osiedle Cetniewo, niedaleko Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Cicha i spokojna okolica, z dala od miejskiego gwaru, ruchliwych ulic i samochodów, to doskonałe miejsce do wypoczynku. Jednocześnie stosunkowo niedaleko jest do plaży, gdzie można dojść spacerem w ciągu 20 minut. Komfortowe warunki w połączeniu z ciszą i spokojem zapewnią satysfakcję z pełnego i niezakłóconego wypoczynku. Szczególnie polecamy rodzinom oraz osobom lubiącym ciszę, spokój, relaks i odprężenie, chcącym w pełni wykorzystać uroki spędzenia urlopu w pięknej i spokojnej okolicy.
Na ogrodzonym podwórku mieści się huśtawka dla dzieci oraz miejsce do grillowania. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu (1 samochód na domek w przypadku większej liczby pojazdów miejsca parkingowe znajdują się przed posesją). W pobliżu znajduje się profesjonalny plac zabaw, skatepark i boiska (w odległości ok. 200 m). Bliskość Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie daje możliwość skorzystania z basenu, kriokomory, sauny oraz kompleksu odnowy biologicznej, itp.
domkicetniewo.pl

Design by flankerds.com